Wymiana podsufiki samochodowej w Lublinie

Zajmujemy się kompleksowo naprawą, renowacją tapicerki oraz podsufitki samochodowej.

Zapraszamy wszystkich z Lublina i innych pobliskich miast do naszej pracowni w Wieprzów Ordynacki 87  

TAPICERSTWO SAMOCHODOWE NIE MA DLA NAS TAJEMNIC

 

FOTELE SAMOCHODOWE

 

Bardzo intensywne warunki użytkowania sprawiają, że po wielokrotnym czyszczeniu czy praniu jedynym wyjściem by odzyskać estetykę i na nowo odkrywać przyjemność podróży pozostaje wymiana tapicerki.

SIEDZENIA MOTOCYKLI I SKUTERÓW

 

Nasza firma zajmuję się renowacją zniszczonych siedzeń motocykli, motorowerów i skuterów. W ofercie posiadamy bogaty wybór skór więc sprostamy największym wyzwaniom. Renowacje wykonujemy z dbałością o szczegóły aby uzyskać zadowolenie każdego klienta.

PODSUFITKI SAMOCHODOWE

 

W używanych samochodach po kilku latach eksploatacji pojawiają się różne problemy z podsufitkami. Najczęstsze usterki to: oddzielenie się tkaniny podsufitkowej od podłoża, uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia.
Klient często stoi przed dylematem: czy kupić używaną część, czy oddać do profesjonalnej naprawy?
Podsufitka ze wzg. na swoje specyficzne właściowœci jest elementem bardzo delikatnym i kruchym, podczas transportu, przenoszenia może ulec uszkodzeniu, niewłaściwie przechowywana ulega łatwemu zabrudzeniu jak również rozwarstwieniu struktury nośnej. Jedynym sensownym rozwiązaniem które zaoszczędzi Państwa pieniądze jest oddanie jej do profesjonalnego warsztatu do naprawy. Taką usługę wykonujemy w naszej firmie. Klient dowozi zdemontowaną podsufitkę, oceniamy zakres prac, ze wzornika można wybierać kolor nowej tkaniny oraz ustalamy termin odbioru. Najczęœciej czas wykonania takiej usługi wynosi 2-3 dni. 
Podsufitka po naprawie nie odbiega wyglądem od fabrycznie nowej.